top of page

MARKETING

PROMO

Kreatywna Agencja Reklamy i Marketingu

Kreatywna Agencja Reklamy i Marketingu

MARKETING

PROMO

DESIGN I ARCHITEKTURA

Projektowanie i Aranżacja Wnętrz

Nasi projektanci to zespół ludzi z pasją do architektury, grafiki oraz szeroko pojętego designu. Zdobyte doświadczenie w zdalnym zarządzaniu projektami pozwala nam na sprawną i efektywną współpracę z naszymi specjalistami z kraju lub ze świata, zachowując jednocześnie najwyższą dbałość o szczegóły.

Naszą misją jest tworzenie kompleksowych projektów z zakresu architektury i grafiki wykorzystując najnowsze technologie, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

REALISTYCZNE WIZUALIZACJE WNĘTRZ 3D

Przygotowanie aranżacji wnętrza (również w ramach projektów online) w fazie koncepcyjnej umożliwia tworzenie realistycznych wizualizacji 3D, co pozwala na dokładne zapoznanie się z układem pomieszczeń. Proces projektowania rozpoczyna się od dogłębnej rozmowy i analizy preferencji inwestora. Architekt wnętrz dokładnie zapoznaje się z nimi i przygotowuje kilka wersji moodboardów kolorystycznych. Wariant szczegółowego projektowania jest wzbogacany o szczegółowy spis materiałów wykończeniowych wraz z linkami do nich. Dzięki temu klient oszczędza czas i otrzymuje kompletną listę zakupów, opracowaną przez doświadczonego architekta. Proces aranżacji jest również wspierany przez dokumentację techniczną mebli i dodatków.

Wizualizacja Elewacji Nieruchomości - Marketing Promo Kielce

ARCHITEKTURA

Aranżacja wnętrz (również w formie projektów online) w wariancie koncepcyjnym pozwala na stworzenie realistycznych wizualizacji 3D, dzięki którym dokładnie zapoznasz się z układem funkcjonalnym pomieszczeń. Projektowanie poprzedzone jest szczegółową rozmową i analizą preferencji inwestora. Architekt wnętrz dokładnie zapoznaje się nimi, tworząc kilka wersji moodboardów kolorystycznych. Dzięki temu klient zaoszczędza czas i dostaje gotową listę zakupów sporządzoną przez doświadczonego architekta.

Wizualizacja Projektu Wnętrz - Marketing Promo Kielce

REKLAMA NIERUCHOMOŚCI

Promocja Inwestycji Deweloperskich

Wizualizacje 3D są nieodłącznym elementem promocji inwestycji deweloperskich. Dzięki nim klient może zobaczyć nieruchomość, zanim zostanie wybudowana. 

Specjalizujemy się w tworzeniu wizualizacji architektonicznych domów, jak i budynków wielorodzinnych. Tworzymy wizualizacje zewnętrzne, wewnętrzne oraz rzuty 3D.

Naszą pasją jest tworzenie wideo promocyjnych na podstawie wizualizacji 3D - obejrzyj!

Wizualizacje 3D i animacje to doskonały sposób na profesjonalną prezentację wszelkiego rodzaju produktów i inwestycji.  Komputerowy świat animacji w dużym stopniu zastępuje standardową fotografię i staje się coraz bardziej popularną formą, z której korzysta coraz to więcej inwestorów. Wizualizacje dają możliwość zaprezentowania produktu w dowolnej ilości wariantów, co eliminuje potrzebę ponoszenia kosztu produkcji. W wirtualnym świecie mamy możliwość dostosowania pogody, kształtu, tekstur i przedstawienia finalnego produktu/inwestycji na ultra realistycznej wizualizacji lub animacji.  Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne,  które pragną  uzyskać foto realistyczne wizualizacje/animacje.

MONTAŻ WIDEO PREZENTACJI DEWELOPERSKICH

Rzuty 3D mieszkań to atrakcyjny sposób na pokazanie nieruchomości klientowi. Pozwalają w sposób realistyczny i interesujący dla odbiorcy zapoznać się z projektem. Plany 3D są wartościowe dla potencjalnego nabywcy, ponieważ dzięki nim o wiele łatwiej może wyobrazić sobie układ mieszkania czy rozkład mebli. 

FLOOR PLAN / RZUTY 3D

Floor Plan Rzuty 3D - Marketing Promo Kielce
bottom of page